Комплексний юридичний супровід підприємств та фізичних осіб-підприємців є доволі вдалим вибором для суб’єктів господарювання, які не мають в своєму штаті юриста, однак яким через специфіку своєї діяльності необхідна постійна правова допомога.

Консультування, складання договорів, внутрішніх документів, відповідей на запити контролюючих органів, ведення претензійної роботи далеко не повний перелік проблем з яким майже постійно стикаються суб’єкти господарювання.

Наявність на підприємстві юридичного супроводу, усуває необхідність утримання штатного юриста, виплачувати йому зарплату, відпускні, лікарняні, а також відраховувати ЄСВ. Також у вас відсутня потреба в організації робочого місця, забезпеченні юриста оргтехнікою, спеціальною методичною літературою та програмним забезпеченням, що дозволяє підприємству економити, ефективніше витрачаючи власні кошти.

У випадку необхідності комплексного, безперервного юридичного обслуговування вашої господарської діяльності звертайтесь за кваліфікованою правовою допомогою адвокатів за тел. 097 130 13 40.