Доволі часто громадяни чи юридичні особи стикаються з необхідністю захисту, отримання правової допомоги та представництва їхніх інтересів під час кримінального переслідування на стадії досудового слідства чи в суді. При цьому вони можуть перебувати в різному процесуальному статусі як свідка так і підозрюваного чи обвинуваченого або ж іншої особи права чи законні інтереси якої обмежуються під час досудового розслідування.

На сьогоднішній день, чинний кримінально-процесуальний кодекс дозволяє нам використовувати визначені ним важелі впливу такі як подача клопотань на вчинення певних процесуальних дій чи оскарження дій або бездіяльності слідчого, прокурора з метою досягнення належного розслідування кримінальних проваджень та дотримання гарантованих прав людини та громадянина.

Тож з найбільш розповсюджених питань під час розслідування кримінального провадження з якими до нашого адвокатського бюро звертаються громадяни є:

  • Захист та надання правової допомоги свідку під час допиту;
  • Захист підозрюваного та обвинуваченого під час досудового розслідування, в суді першої, апеляційної, касаційної інстанції;
  • Представництво інтересів потерпілого в кримінальному провадженні, складання цивільного позову;
  • Скасування арештів майна по кримінальному провадженню;
  • Повернення вилученого правоохоронними органами майна;
  • Оскарження рішень, дій чи бездіяльності слідчого та прокурора під час досудового розслідування;
  • Оскарження недотримання розумних строків під час здійснення досудового розслідування.

Якщо у вас виникли певні труднощі у спілкуванні та взаємодії з правоохоронними органами не затягуйте та одразу звертайтесь за кваліфікованою правовою допомогою, адже час переважно грає не на вашу користь, а пропуск строків у вчиненні тієї чи іншої процесуальної дії може бути фатальним. Звертайтесь за кваліфікованою правовою допомогою адвокатів за тел. 097 130 13 40.