У випадку притягнення вас до адміністративної відповідальності та необхідності оскарження рішень органів владних повноважень, без кваліфікованої правової допомоги важко розраховувати на позитивне вирішення вашої справи.

Адміністративним правопорушенням визнається протиправна, винна дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян і за яку передбачена адміністративна відповідальність.

Характерною особливістю адміністративних справ є те, що відповідальність за адміністративні правопорушення, настає якщо порушення за своїм характером не тягнуть за собою кримінальної відповідальності та передбачені особливою частиною Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема до вказаних порушень відносять правопорушення в промисловості, будівництві, на транспорті, корупційні правопорушення та інші.

Послугами нашого адвокатського бюро в адміністративних справах є:

  • Консультації в адміністративних справах;
  • Ознайомлення з матеріалами адміністративної справи і розробка стратегії захисту;
  • Підготовка та подача необхідних процесуальних документів: заяв, клопотання, скарг;
  • Захист та представництво інтересів в правоохоронних органах, органах державної влади
  • Захист та представництво інтересів в суді по справах про адміністративні правопорушення;
  • Оскарження рішення про притягнення до адміністративної відповідальності, визнання постанови незаконною;

Якщо на вас було складено протокол про адміністративне правопорушення не затягуйте, оскільки притягнення до адміністративної відповідальності може мати вкрай негативні наслідки, встановлення нею вашої вини, що є набагато серйозніше ніж просто сплата штрафу і може бути використана проти вас в інших провадженнях. Звертайтесь за кваліфікованою правовою допомогою адвокатів за тел.  097 130 13 40.