Доволі часто для прийняття вірного рішення в певних юридичних ситуаціях чи життєвих обставинах, які супроводжують нас як в побуті так і при здійсненні певної діяльності, взаємовідносинах з органами державної влади чи правоохоронними органами, нам потрібна допомога та кваліфікована юридична консультація.

Вказані консультації можуть мати разовий характер  або за результатами надання вказаної послуги розглядається можливість прийняття доручення від клієнта на підготовку необхідних процесуальних документів, представництва інтересів в суді, правоохоронних органах, органах влади, тощо.

Під час консультування відбувається сприйняття адвокатом «запиту» клієнта на той чи інший вид правової допомоги, з’ясовуються реальні інтереси клієнта, якого кінцевого підсумку та процесуального результату він бажає досягти, а також правова сутність його проблеми.

Під час надання вказаного виду правової допомоги відбувається інформування клієнта про можливі варіанти його дій з роз’ясненням відповідних процедур, зокрема досудового вирішення спору, звернення до суду, переговорів чи зайняття вичікувальної позиції.

У випадку необхідності та досягненні домовленостей щодо прийняття доручення на ведення конкретної справи за результатом юридичної консультації з клієнтом погоджується план дій та порядок взаємодії адвоката з клієнтом, встановлюються терміни реалізації варіанта вирішення проблеми та можливі ризики які можуть виникнути у процесі вирішення справи.

Тому якщо у вас виникла нагальна потреба в отриманні правової консультації, звертайтесь до адвокатів адвокатського бюро за тел. 097 130 13 40.